Nasze zalety


INNOWACYJNOŚĆ

Nie przestajemy zaskakiwać. Oryginalne i zaskakujące rozwiązania to nasza codzienność z czego skrupulatnie korzystają nasi klienci.

RZETELNOŚĆ

Do powierzonych zadań przystępujemy z największą starannością. Precyzyjne procedury wypracowane przez lata doświadczeń sprawiają, że każdy klient jest zadowolony ze współpracy z kemodesign.

PARTNERSTWO

Stawiamy na partnerstwo z naszymi klientami. Wzajemny szacunek, zaufanie oraz dobre intencje to klucz do satysfakcjonującej współpracy.

SKUTECZNOŚĆ

Jesteśmy skuteczni. Z uporem i determinacją realizujemy projekty naszych klientów. Nie straszne nam problemy, każdy z nich stanowi wyzwanie, którego rozwiązania z chęcią się podejmujemy.

DOŚWIADCZENIE

Pierwsze strony www zaprojektowaliśmy ponad 20 lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło. Doświadczenie zdobyte na rynku pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że internet to dynamiczne miejsce i projektujemy strony oraz sklepy internetowe naszych klientów zgodnie z najnowszymi standardami.

SUMIENNOŚĆ

Skrupulatnie wywiązujemy się z podjętych obowiązków. Wykonujemy je dokładnie, rzetelnie i na czas.

Jak pracujemy?


BADANIA I ANALIZA POTRZEB KLIENTA

Przeprowadzamy analizę otoczenia biznesowego firmy oraz potrzeb klientów. Weryfikujemy działania firm konkurencyjnych i przygotowujemy propozycję najbardziej korzystnych rozwiązań.

STRATEGIA I PLAN DZIAŁANIA

Proponujemy i przedstawiamy nową strategie oraz plan działania. Przystępujemy do wdrożenia tak, aby przebiegało bezproblemowo. Monitorujemy postęp prac.

MAKIETY I PROTOTYPY. KONCEPCJA GRAFICZNA

Na podstawie analiz i przyjętego planu opracowujemy koncepcje nowej strony lub sklepu, które pomogą ci wyobrazić sobie jak będzie wyglądać nowa strona, sklep, landing page, szablon maila. Pozwoli to wyeliminować wątpliwości związane z układem elementów i funkcji w projekcie.

PROGRAMOWANIE

Przystępujemy do prac programistycznych na podstawie przyjętych założeń i specyfikacji projektu.

TESTY

Testy są nieodzowną częścią każdego projektu. Testujemy wszystkie możliwe scenariusze w jaki sposób mogą zachować się użytkownicy aby zmaksymalizować dopasowanie projektu do odbiorcy.

PRZEKAZANIE PROJEKTU I ROZWÓJ

Gratulacje! Projekt gotowy, wdrożony i przetestowany. Przekazujemy go w twoje ręce. Zapewniamy szkolenie i przydatne porady jak profesjonalnie zarządzać stroną/sklepem internetowym. W każdej chwili jesteśmy gotowi do dalszego rozwoju bez względu na to czy chodzi o modyfikacje drobnych elementów, czy o wdrażanie nowych funkcjonalności.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Twoje konto | | Zaloguj się