Nowoczesne strony internetowe


SKLEPY INTERNETOWE

Sklep internetowy jest nieodzownym narzędziem sprzedaży współczesnej firmy. Sprzedawaj produkty i usługi non stop. Nasze sklepy to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie oparte na aktualnych trendach oraz standardach e-commerce.

STRONY INTERNETOWE

Strona www – musisz ją mieć. Nowoczesną i na czasie. Sprawną i skuteczną. Promocją produkty Twojej firmy, która budzi zaufanie i zwiększa liczbę twoich klientów.

SEO, SEM

Nasze strony www i sklepy internetowe są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to większy ruch na stronie i rozpoznawalność twojej marki.

RESPONSYWNOŚĆ

Zwykła strona już nie wystarczy. Twoi potencjalni klienci korzystają z różnych urządzeń: komputery, laptopy, tablety, smartfony. Każde z nich wyświetla stronę w inny sposób. Zbadamy o to, aby strona www lub sklep internetowy był czytelny na dowolnym ekranie.

NEWSLETTERY, SZABLONY MAILI

Kontakt z klientami jest bardzo ważny. Jednym z kanałów komunikacji jest newsletter. Pomożemy ci zorganizować system mailingowy oraz opracujemy szablony maili, które wykorzystasz podczas wysyłki twoich newsletterów.

HOSTING, DOMENY

Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego pakietu hostingowego oraz pomoc w rejestracji domeny internetowej. Zadbamy o bezpieczeństwo i ciągłość pracy twojego serwera.

CERTYFIKAT SSL

Pomożemy ci zabezpieczyć stronę i sklep internetowy certyfikatem SSL. Dzięki certyfikatowi użytkownik chętniej odwiedzi twoją stronę, bo jest chroniona a wysłane dane będą bezpieczne.

WSPARCIE TECHNICZNE

Dbamy abyś nie został sam. Za każdą usługą stoi wparcie naszego działu technicznego. Niezależnie czy zarejestrujesz tylko domenę, czy wdrożymy dedykowany sklep internetowy. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

MASZ PYTANIA?

Odezwij się do nas

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Twoje konto | | Zaloguj się